
Gieten, 29 mei 2026 – De Bladbloazers waren ook dit jaar weer van de partij tijdens de avond4daagse in Gieten. Onze taak was duidelijk: de wandelaars voorzien van een vrolijke noot tijdens hun laatste kilometers. En dat is gelukt!
Vanaf het moment dat de eerste muzikale klanken door Gieten klonken, zat de sfeer er goed in. Terwijl de kinderen, ouders en andere wandelaars richting de finish trokken, zorgden De Bladbloazers voor de muzikale begeleiding. Bekende nummers als Hallo Allemaal, Sweet Caroline en Baila de Gasolina werden enthousiast ontvangen door het publiek.
Na afloop van de intocht was het feest nog niet voorbij. De Bladbloazers bleven nog een tijdje doorspelen en dat bleek een schot in de roos. Vooral tijdens de Dansjesmedley gingen de voetjes van de vloer. Bij het nummer Links-Rechts deden de kinderen enthousiast mee en ook de kabouterdans kon rekenen op veel enthousiasme. Het plein veranderde al snel in een gezellige dansvloer, waar jong en oud zichtbaar van genoten.
Het blijft mooi om te zien hoe muziek mensen samenbrengt. Van meeklappende ouders tot dansende kinderen; iedereen droeg bij aan de gezellige sfeer die deze avond zo geslaagd maakte.
Wij kijken terug op een gezellige avond in Gieten en bedanken de organisatie en alle wandelaars voor het enthousiaste ontvangst. Met veel plezier kijken De Bladbloazers alweer uit naar het volgende optreden!
